Mistrovství v country tancích v Praze

Těšíte se letos 13.-15. května do Prahy na MČR, které pravidelně vyhlašuje CCCDCA? V roce 2022 bude „mistrák“ nejen pro děti a proběhne v krásném prostředí KD Ládví. Toto místo je spojeno s historií country tanců u nás. Konaly se zde pravidelně country bály a prvně se zde v ČSSR prezentoval Square Dancing. Caramella by mohla vyprávět.

Letos organizátoři a asociace chtějí k přihlašování otevřít všechny kategorie, které nám soutěžní řád nabízí. Jsou tu i nová dueta Line Dance a velmi rádi bychom obsadili i nemistrovské kategorie Open pro tanečníky, kteří přesáhli věk 18 let. 

Kategorie, které v soutěžním řádu nejsou mistrovské, by byly soutěžní nebo přehlídkové. Pokud nebude dostatek přihlášených, tak by se některé kategorie sloučily. Ale chceme dát souborům co nejširší možnost přihlásit se a zúčastnit se tohoto vrcholného podniku českého country tancování.

Letos bychom chtěli vyhlásit všechny kategorie A1-A6 a B1-B6 ve všech věkových skupinách – mladší, starší, open. Těšíme se na všechny tanečníky, jejich vedoucí, tvůrce choreografií, podporovatele nejen ze strany rodičů. Přijeďte si to užít, setkat se a načerpat nové nápady, přátelství a spolu s námi podpořit country taneční hnutí!

Těšíme se na vás v květnu v Praze